Moda

Yüksek Bel Pantolonlar Hangi Kıyafetlerle Giyilir?

Yüksek Bel Pantolonlar Hangi Kıyafetlerle Giyilir?

Retro parçalarından biri olan bu pantolonlar, kadınlar tarafından oldukça beğenilir. Doğru kıyafetlerle kombinlendiği zaman, şık ve alımlı görünebilirsiniz.

Yüksek bel pantolon için hangi kıyafetlerin uygun olacağı ve bu pantolonların nasıl giyineceği hakkında bilgi edinmeye ne dersiniz?

İşte size, yüksek bel pantolon giyme hakkında bir kaç öneri.

Yüksek bel pantolonunuzu şık gömleklere giyin

Bu tarz pantolonlara, gömlekler çok yakışıyor. Bacak boyunuzun olduğundan daha fazla uzun gösteren bu pantolonları, şık ve tarz olan bir gömlekle giyebilirsiniz. Üst beden bölümünüzün daha uzun gösterilmesini istiyorsanız, gömleğinizin üst düğmelerinden birkaç tanesini iliklemeyin. Böylece gömleğinizde V yaka simetrisi oluşturursunuz. V yaka simetrisi aynı zamanda bacak boyu uzunluğu ile üst gövde uzunluğu arasında bir orantı sağlar. Eğer kısa bir boya sahipseniz, pantolon ve gömlek renklerini aynı tonlarda seçerek, daha uzun boylu görünebilirsiniz.

Yüksek bel pantolonunuzun ceketlerle kullanın

Hem kısa ceketlerle hem de uzun ceketlerle giyilebilen yüksek bel pantolonla, gayet şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bazen kısmı geniş olan bayanlar, yüksek bel pantolonlarını uzun bir ceketle giydiklerinde, bu bölgelerdeki fazlalıkları gayet güzel kapatabilirler. Yüksek belli pantolon nasıl giyilir? Sorusunun cevabı, birçok şık kıyafet de gizlidir.

Yüksek bel pantolonunuzu, kısa tişört ve bluzlarla giyin

Bu tarz pantolonlara, kısa bluzlar ve tişörtler oldukça güzel yakışıyor. Özellikle yüksek belli kot pantolonlar, kısa badi ve tişörtlerle oldukça güzel uyum sağlıyor.

Yüksek bel pantolonlarınızı, büstiyerlerle giyin

Yüksek belli pantolonunuzun retro tarzını tamamlamak için, büstiyerler oldukça iyi bir seçim olacaktır. Hem askılı hem de straplez model büstiyerler, bu tarz pantolonlara gayet güzel yakışır.

Yüksek bel pantolonlarla hangi ayakkabıları giymek gerekir?

Bu tarz pantolonlarla kullanacağınız ayakkabının modeli oldukça önemlidir. Yüksek belli pantolonlara en çok yakışan, zarif bir topuklu ayakkabıdır. Eğer kısa veya orta bir boya sahipseniz, sivri burunlu olan bir sitiletto ayakkabı seçimi çok doğru bir tercih olacaktır. Ayakkabı ve pantolonun aynı renk tonlarında olması, bacak boyunuzun olduğundan daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Eğer bu tarz pantolonların altına, yazlık keten bir bot giymek istiyorsanız, farklı renk botlar tercih ederek daha uzun görünebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu