Moda

Yazılı Tişört Modası

 

Yazılı Tişört Modası

Bu sezon tişört modellerinde özellikle en çok rastlanan model ön kısmında yazılı olan modeller şeklinde oluyor. Daha çok beyaz tişört üzerine siyah yazılı tişört modelleri daha çok tercih edilirken farklı renkler de tasarımlar bu sezonun son derece rağbet gören stilleri arasında yer almakta.

Yazlık Tişört Modelleri

Özellikle yaz aylarında girdiğimiz şu dönem de hem erkeklerin hem de bayanların günlük kıyafet olarak en çok tercih ettikleri tişört modellerinde de trend modeller rağbet görüyor. Bu sezon bayanların özellikle hem şortlarla hem etek hem de pantolonlarla sıkça kullandığı bayan tişörtlerinde ön kısımda yer alan yazılı detaylar son derece ilgi çekmekte.

Bayan Tişört Stilleri

Daha çok bir mesaj içerikli ya da bir markaya atıfta bulunan şekilde yazılan bu tarz yazılar sadece belli bir yer de cümle şeklinde yazılarak karşımıza çıkıyor. Özellikle İngilizce olarak tercih edilen bu yazılı mesajlar bayan tişört modasında son derece popüler stiller arasında yer almakta. Özellikle bahar aylarında 2015 tişört modellerini blazer ceketlerle, kimono modelleriyle, hırkalarla rahatça kombinleyebilir ve son derece tarz stiller elde edebilirsiniz.

Tişört Nasıl Kombinlenir

En şık kombinleme şekli tişörtün boyundan uzun olacak şekilde üstten giyilen uzun dış giysiler tercih edildiğinde son derece hoş ve tarz bir kombin elde edilebilmekte. Siz de günlük olarak tercih edebileceğiniz rahat kıyafetler arıyorsanız bu sezonun modası yazılı tişört modellerini tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu