Burçlar

Yay Burcu

Özgürlüğüne düşkünlüğü ile ön plana çıkan yay burçları ile ilgili günlük burç yorumlarını takip edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorum

Merkür yay burcu etkisi ile bugün yay burçları için sürprizler ortaya çıkar. Yay burçları her zaman olaylar karşısında soğukkanlı olmayı başarır. Bu nedenle de ikili ilişkilerinde yaşadığı heyecanı ya da olumlu ve olumsuz tüm duyguları gizler. Kimi zaman hatta bu durum yay burcunun partnerini oldukça rahatsız eder.

Duygularını gizleme konusunda uzman olan yay burçları bugün yaşayacağı olaylar karşısında bu ustalığı bir kenara bırakır. Bugün duygusal anlamda bir takım hoş değişikliler sizi etkiler. Bugün hem radikal kararlar alabilir ve eski ilişkileri sonlandırabilirsiniz. Hem de heyecan duyacağınız yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Bu yoğunluk sizi gün boyunca aşırı heyecanlanacağınız gelişmelerin ortaya çıkmasına olanak sağlar.

Yay Burcu Kadını

İş hayatında bugün bir takım pürüzler ortaya çıkabilir. Günün başlangıcında bu durum canınızı sıkabilir. Ancak daha sonra yaşayacağınız duygusal heyecanlar sayesinde kısa sürede can sıkıntınızı unutabilirsiniz. Yay burcu kadını bir süredir uğraştığı sorunlardan bugün itibari ile kurtulma sağlar. Duygusal olarak yaşanılan boşluk yeni tanışılan kişiler sayesinde ortadan kalkar.

Bugün akrabalık ilişkilerinde de bir ilerleme söz konusu olur. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınız ile iletişim kurabilirsiniz. Aileniz ile tekrar iletişime geçmeniz de onların mutluluğunu arttırırken, sizin de kendinizi daha iyi hissetmeniz noktasında yardımcı olur.

Yay Burcu Erkeği

Sanatsal yönleri ön planda olan yay burcu erkeği, bugün duygusal konularda ön plana çıkar. Uzun süredir yalnızlıktan şikayet eden yay burcu erkeği için şimdi yalnızlıktan kurtulma zamanı. Ailesi ile de ilişkilerini geliştirmeye çalışan yaylar bu dönemde sadece ekonomik olarak bir takım sıkıntılar içerisine girer.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu