Burçlar

Yay Burcu Kadınının Temel Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcu Kadınının Temel Özellikleri Nelerdir? Ateş gurubunda bir burç olan yay burcu kadını, değişken yapıya sahiptir. En temel özelliği ise erkeksi bir yapıya sahip olmasıyla bilinmektedir. Yay burcu, hem Jüpiter hem de Neptün gezegenlerinin etkisi altında olması ile bilinen bir burçtur. Bundan dolayı da, bu iki gezegenin hareketleri doğrultusunda duygusal değişimler yaşayabilmesi ile tanınmaktadır. Yetenekli bir kişiliğinin yanında oldukça becerikli bir yapıya da sahiptir. Hemen her adım attığı işte başarılı olmasının yegane sebebi de bu özelliğidir.

Yay Burcu Kadınının Temel Özellikleri Nelerdir? Yay burcu kadınının en temel özellikleri arasında, onun felsefi konulara olan ilgisi de yer almaktadır. Ne kadar heyecanlı bir yapıya sahip olsa da, iyimser özellikleri ön planda olan bir burcun kadınıdır. Genç yaşlarında, daha çok geleneklere aykırı eden bir tavrı ve özellikle de dikkatsizliği ile bilinen bir davranış şekli bulunmaktadır. Ancak onu diğerlerinden ayıran özelliği ise, geçmişte yaşadığı ve yaptığı yanlış hareketlerden çok fazla ders çıkarmasını bilmesi gelmektedir.

Fiziksel Özellikleri İtibari İle Yay Burcu Kadını

Fiziksel özelleri itibariyle yay burcu kadınının en temel özelliğini, uzun boylu olması oluşturmaktadır. Bu burcun kadınlarının cilt dokusu genellikle yağsızdır. Vücut metabolizmalarında yağ olmayan kadınlar, ince bir fiziğe sahiptirler. Kahverengi olan saçları ile tanınmakta bilinmektedir. Saç rengi ile gayet uyumlu olan pembe beyaz tenleri de bulunmaktadır. Yay burcu kadınının oldukça çekici bir yüzü vardır. Sahip olduğu fiziksel özellikleri ve güzellikleri, diğer insanları etkilemek adına çok iyi de kullanmaktadır. Gülümsemeleri, çevresindeki insanlar tarafından hem çok çekici hem de beğeni kazanmaktadır.

Becerikli olduğu kadar yetenekli olan yay burcu kadını, pratik yapılı insanlardan oluşmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı da çoğu işi hem de kısa bir süre içinde bitirivermektedirler. Kısa sürede iş bitiriciliğinin yanı sıra, temiz çalışmayı da sevmektedir. Güleç yüzlü bir yapıya sahip olan yay burcu kadını, aynı zamanda oldukça da sevecendir. Yeni şeyleri bulunmayı ve araştırmayı çok sevmektedir. Aynı zamanda keşfetmek gibi bir tutkuya da sahiptir. Her zaman ve her yerde heyecanlı bir şekilde arayış içindedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu