Moda

Vizon Rengi Hangi Renklerle Nasıl Kombinlenir?

Vizon rengi nasıl kombinlenir sorusunu sizler için araştırdık. İşte herkes tarafından beğenilen vizon rengi kombin önerileri makalemizde yer almaktadır. Keyifli okumanız dileğiyle.

Vizon rengi nasıl kombinlenir? Oldukça kolay bir kombin oluşturulması için çok uygun bir renktir. Vizon rengine hemen hemen her renk çok yakışmaktadır. Her mevsim vizon tonları kullanılmaktadır. Vizon rengi sadeliği ve şıklığı ile yanına hangi renk gelirse gelsin çok hoş bir kombin elde edilmiş olur.  Vizon ile uyumlu renklerin kombinlerinden bahsedeceğim size yazımda şimdiden iyi okumalar dilerim..

 Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler Hangileridir?

Vizon rengine yakışan ve uyum sağlayan pek çok renk vardır. Bu renkler sırası ile;

-Pudra ve vizon kombini,

-Kiremit ve vizon kombini,

-Siyah ve vizon kombini,

-Gold ve vizon kombini,

-Beyaz ve vizon kombini,

-Bordo ve vizon kombini,

-Vizon ve vizon kombini,

-Krem ve vizon kombini çok uyumlu pek çok renk daha olmaktadır.

Pudra ve Vizon Rengi Kombini

Her zaman pudra ve vizon rengi ayrılmaz bir ikili olmaktadır. Her mevsim tercih edilen bu iki renk bir araya geldiği zaman harika bir kombin olmaktadır. Örnek vermek gerekirse;  vizon bir pantolonun üzerine pudra krep bir gömlek giyildiği zaman hoş ve şık bir kombin elde etmiş olursunuz.

Kiremit ve Vizon Renk Kombini

Kiremit ve vizon kombini özellikle son yıllarda çok tercih edilmektedir. Kiremitin canlı bir tonu ile vizonun asilliği ile birleştiği zaman şık ve muhteşem bir kombin olur. Mesela; kiremit bir elbisenin altına şık bir vizon ayakkabı giydiğiniz zaman harika bir kombin elde edersiniz.

Siyah ve Vizon Rengin Kombini

Asilliğin öne çıktığı iki renk bir araya geldiği zaman ister sade kıyafet olsun ister gösterişli bir kıyafet olsun siyah ve vizon vazgeçilmeyen kombinler arasında yer almaktadır. Harika bir vizon krep gömlek ve altına şık bir siyah kalem etek harika ve muhteşem olur. Ve gittiğiniz her ortam da gözler üzerinizde olur. Siyahın asilliği ile vizonu asilliği asla vazgeçilmeyen kombinler arasında bir numara olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu