Moda

Uzun Zincirli Küpe Modası

Zincirli Küpe

2015 yılında özellikle pek çok bayanın tercih ettiği ve çok hoş bir görünüm elde ettiği uzun zincirli küpe modelleri ünlülerinde sıkça kullandığı son derece hoş bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle zincir küpeleri kulaklarında birkaç delik olan kişiler taktığı zaman oldukça iddialı ve farklı bir görünüm elde etmiş oluyorlar.

2015 Bayan Küpe Modası

Zincir küpe modellerinde özellikle zincirin uç kısmında yer alan farklı figürler bulunuyor. Özellikle en çok karşılaştığımız zincir ucunda yıldız, kalp, kelebek, kuş, kar tanesi gibi minik figürler zincir küpe modellerinin son derece hoş görünmesini sağlıyor. Bu sezon özellikle son derece şık zincir küpe modellerinde dikkat çeken altın sarısı, gümüş rengi, gül rengi ve siyah renkleri özellikle zincir küpe modellerinde tercih edebileceğiniz şık stiller arasında yer alıyor.

Zincir Küpeler Nasıl Takılır

Uzun zincirli küpe modellerinde pek çok stil hem günlük hem dengece kombinlerinde tercih edebileceğiniz son derece şık takı modelleri arasında yer alıyor. Özellikle zincir küpeler de kulağın arkasından takılan burgulu modelleri tercih edin, ön taraftan geçirdiğiniz zinciri arkaya doğru çektiğiniz de kulakta tahriş olmasına neden olabilirsiniz. Bu durumun yaşanmaması için kulak arkasında burgulu modeller daha güvenilir ve kolay takılabilen takı modelleri arasındadır. Bu küpe modellerini aksesuar satışı yapan online satış siteleri ve mağazalardan temiz edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu