Moda

Tüylü Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Tüylü Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabı konusunda moda dünyasında hareketli günler yaşanmaktadır Önemli tasarımcılar birbirinden ilginç modelleri sergilemeye devam etmekte ve bu modeller önemli defilelerde boy göstermektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında tüylü ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını ve gündeme geldiğini görmekteyiz.

Tüylü Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Tüy detayı aksesuarlarda son yıllarda yükselişte olan bir konudur. Bu konuyla ilgili özellikle takılar ön plana çıkmaktadır. Günümüzde bu tarzın ayakkabılara yansıdığını görmekteyiz. Tüylü ayakkabılar ile birlikte son derece farklı bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Bu tarz Sonbahar dönemine uygun görünmenizi de sağlayacaktır.

Tüylü ayakkabılar konusunda tercih yapılırken bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu tarz ayakkabılarda tüy detayının büyüklüğüne ve hangi kısımda olduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konuyla ilgili ayrıca topuk konusuna da dikkat edilmelidir. Bu sezon topuklu modeller daha ön plandadır.

Tüylü Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Tüylü ayakkabılar konusunda renk hususu da göz önünde bulundurulması gereken konular arasında yer almaktadır. Renk bakımından daha  çok mat renklerin ön plana çıktığı görülmektedir. Bunun yanı sıra bazı modellerde pastel tonların ve parlak renklerin ön planda olduğu ve tercih edildiği de görülmektedir.

Tüylü ayakkabılar daha çok sokak modasında karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz ayakkabılar ayrıca bazı modelleriyle önemli gecelerde de karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz ayakkabılar tercih edilirken dikkatli olunmalı ve bu seçimin bir miktar risk unsuru taşıdığı da göz önüne alınmalıdır

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu