Moda

Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru

Hayvan ve kuru kafa modelleri moda dünyasında güzellikleri ile sardığı şu dönemlerde moda dünyası yıldız desenine bırakmış durumdadır. Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru yeni sezonda sizleri büyüleyecektir. Yıldız tasarımını Dolce&Gabbana başlatarak peşinden çoğu modacıyı da akıma dâhil etmiştir.

Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru
Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru

Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru ve Yıldızın Her Kıyafette Yer Alması

Kıyafetlerden ev tekstiline kadar yıldızın güzelliğini yaşayacaksınız. Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru yeni sezonda oldukça farklı modellerde modayı canlandıracaktır. Yaz aylarında sahillerde tüm kıyafetler yıldızın büyüsüne kapılmış durumda. Etekler, kısa pantolonlar, elbiseler ve her yerde tüm mağazalarda yerini almış durumdadır.

Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru
Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru

Desen olarak sade bir beyaz gömleğin üzerinde yıldızlar gece kıyafetlerini canlandıracaktır. Metalik renkli tüm kıyafetlerde yıldız güzel bir görüntü yaratıyor. Ayakkabı modellerinde de yıldızı bu sezon sıklıkla göreceğiz. Üst giyim yanı sıra evlerimizde dolaplarımızdan koltuklara tüm eşyalarımıza yıldız serpiştirilmiştir. Çantalarda ve takılarda ise ayrı bir güzellikte durur.

Yıldız yağmuru içinde yıldızın büyüsüne kapılmamak mümkün değildir. Yıldız modelleri her rengi ile kıyafetleri süsler. Spor ayakkabılara ayrı bir tarz sağlar. Modayı takip edenler 2015 sezonunda yıldızın büyüsünü her yerde göreceklerdir. Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru ile sizler de kıyafetlerinize canlılık getirebilirsiniz. Moda tasarımcıları erkek ve bayan şıklığını ön plana çıkaracak modelleri sunmaya devam ediyor. Gözde modelleri bu sene yıldızla tamamlanmış bulacaksınız. Dolaplarınıza şimdiden yıldız serpiştirmeye hazırlanın. 2015 Moda dünyası yıldızın renkleri ile canlanacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu