Moda

Tesettür Elbise Modelleri 2018

Annemden bilirim gençliğinde ‘eli ve yüzü dışında’ tüm bedeni örten bol bir giysiler giymeyi tercih ederdi. Mevsimine değişen bu giysiler beden hatlarını belli etmeyecek bolluktaydı. Şimdi düşünüyorum da o günden bu yana ne çok değişmiş. Artık annem sıcak yaz aylarında kolay ve rahat kumaşlardan kullanılacak yapılmış tesettür elbiseleri tercih ediyor. Tesettürlü giyim modasında 2018modası ise bu bağlamada, pardösü, tunik, etek, geniş pantolon gibi giysiler tesettürlü bayanların hayatınızın her alanında kullanılacak türden parçalardan oluşmakta.

Tesettür Giyim, 2018 Yaz Sezonu

Tesettür giyim, 2018 yaz sezonunda muhafazakâr çizgide yorumlanmış birbirinden şık tesettür elbiseler modelleri ile ilgi çekiyor. Tesettür elbiselerde en çok gözüme çarpan detaylar dan biride altın rengi kemer ya da kendinden kumaşlı kuşaklar. Birde düz renk elbise modellerinin yanı sıra pembe, fuje pembe yeşil, mavi beyaz, kırmızı siyah gibi renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar yaz sezonunu anlatıyor. Detay deyince tesettür elbiselerde göze çarpan düğme ve dantel detayının göğüs hizasına kadar kullanılması gözümden kaçmadı.

Tesettür Giyim Klasik Modeller

Klasik modellerde ise daha çok kuversize yakalar, ön plana çıkarken hakim yakalı elbiselerde bu sezon çok revaçta Özellikle uzun boylu ve fiziği düzgün bayanlar için ideal bir seçim olan elbiseler bir hayli zarif ve şık duruyor. Her yaş ve zevke hitap eden modelleri ile birinden farklı tesettür elbiseler göz alıcı olmak eskiye kıyasla bayanlara ise imkanlar sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu