Moda

Şıklığın Göstergesi Kotlar

Yaz ya da kış fark etmeden kadınların her zaman kullandığı kıyafetler arasında kot modası her zaman ön plana çıkar.

Kotlar Nasıl Kombinlenir?

Gündelik hayatta kadınlar için şıklığın göstergesi kotlar olarak ele alınır. Bu sayede de spor giyimde de kadınlar istedikleri şık görünümü elde eder. Pek çok kadın iş hayatında son derece resmi kıyafetler içerisindedir. Klasik giyim ile iş zamanını tamamlayan kadınlar, iş dışı zamanlarında ise en rahat şekilde kıyafet tercih eder. Bu konuda da kadınların imdadına kotlar yetişir. Her tarza uygun kotlar sayesinde de kadınlar istedikleri görünüme ulaşma şansını yakalar.

Kot İle Ceket Uyumu

Gündelik hayatta da klasik çizgiler taşımak isteyen kadınlar için spor şıklığını ceketler tamamlar. Özellikle de havaların soğuması ile birlikte kadınlar kot pantolonlarını tamamlayacak giyim ürünleri arasında ceketleri tercih eder. Kot üzerine tercih edilen ceketler ve stiletto ayakkabılar oldukça estetik bir görüntü oluşturur. Kot ceket uyumu için renk konusunda da özgür hareket edebilirsiniz. Mavi kotun üzerine dilediğiniz her renk ceket oldukça iyi bir uyum yakalar.

Doğru Aksesuar Seçimi

Kot modasını yakından takip etmek isteyen kadınlar için aksesuar konusunda da son derece titizlikle hareket etmek gerekir. Halka küpeler her zaman kotlara en yakışan aksesuarlar olur. Halka küpeler ya da büyük küpeler ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca kolye konusunda da kotlar daha çok zincirli ve salaş tarzı ister. Bu sayede de gündelik hayatınızda da spor şıklığa çok kolay ulaşabilirsiniz.

Kot ve Ayakkabı Kombini

Kot pantolon her türlü ayakkabı ile uyum yakalar. Eğer kot pantolonun üzerine spor bir tişört tercih ederseniz kot ve ayakkabı kombini spor ayakkabılar ile sağlanır. Ancak her zaman istediğiniz tarz ayakkabılarınızı kot ile kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu