Moda

Püsküllü Pançolar Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü Pançolar

Moda dünyasında püskül akımı önem kazanmaya devam etmektedir. Birçok kıyafet ve aksesuarda püskül detayların hakimiyeti göze çarpmaktadır. Bu konuda tasarımcıların birbirinden farklı modelleri, takipçilerin beğenisine sunulmuştur. 2015 püskül modası konusundapüsküllü pançolar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığı görülmektedir.

Püsküllü Pançolar

Pançolar, özellikle Sonbahar döneminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yapı olarak iki taraflı şala benzetilen pançolar kolsuz bir şekilde yelek vazifesi görmektedir. Özellikle Meksika’da yaygın olan bu kıyafetler ülkemizde de yaygınlaşmaktadır. Püsküllü pançolar konusunda tercih yaparken dikkatli olunmalı ve birçok faktörün göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Püsküllü pançolar konusunda birçok alternatif bulunmaktadır. Renk konusunda açık renklerin yanı sıra koyu renkler de ön plandadır. Bunun yanı sıra, desen bakımından da birçok modelin öne çıktığı görülmektedir. Desen bakımından özellikle baskılı modellerin ön planda olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra birçok şekilde model bulunmaktadır.

Püsküllü Pançolar

Püsküllü pançolar ile birlikte tercih edilecek aksesuarlar da önemlidir. Şapka ya da bere gibi ayrıntılarla şıklığınızı tamamlama imkanına sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra giydiğiniz pançoya uygun pantolon tercih etmeniz de önemlidir. Panço, sizlere salaşlığın rahatlığını ve farklı bir şıklık katacaktır.

Püsküllü pançolar ile son derece olumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu pançolar ile soğuktan korunabilir, bunun yanı sıra modayı yakalama şansı elde etmiş olursunuz. Siz de tüm faktörleri göz önüne alarak tercih yaparak sokakta ve davetlerde dikkat çekebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu