Moda

Polo Yaka Ve Bisiklet Yaka T-Shirt Modelleri Arasında Ki Farklar

Polo Yaka Ve Bisiklet Yaka T-Shirt Modelleri Arasında Ki Farklar

Genel olarak erkeklerin daha çok tercih ettiği T-shirt modelleri için ana temel olarak 2 farklı grup bulunmaktadır. Bunlardan ilki polo yaka diğeri ise bisiklet yaka modeli olarak karşımıza çıkar. Temel olarak kumaş yapısından da farklı olan bu modeller arasında geniş bir renk ve desen seçeneğine sahipsinizdir.

Polo Yaka Modeller

Bu ürünler boyun yapıları bakımından gömlek modellerine benzemektedir. Genel anlamda T-shirt havası olan bu ürünlerin bisiklet yakalardan farklı olarak boyun kısımlarında katlamalı bir alan mevcuttur. Bu alan aynı gömleklerde ki gibi boyun tarzındadır. Bu polo yaka modeller genel olarak daha çok klasik giyimlerde tercih edilmektedir. Kareli ve düz çizgili olarak modeller en çok tercih edilenlerdir. Bu ürünleri alırken genelde renkli ve canlı tonları tercih edin

Bisiklet Yaka Modelleri

Bu modeller düz bir üründür. Boyun kısmı açık olmayan ve ekstra olarak hiçbir alan olmayan düz T-shirt olarak dikkat çeker. Genel anlamda düz ve sade ya da desenli olarak tercih etme şansına sahipsiniz. Bu ürünler daha çok spor giyim tarzında hâkim bir model olarak göze çarpar.

Polo Yaka Ve Bisiklet Yaka Modellerin Kullanım Farkları

Aralarında kalite olarak pek fazla bir fark yoktur. Ancak polo yakanın kullanım alanı daha geniştir. Hem klasik yapılarla hem de spor yapılarla kolaylıkla kullanılabilir. Ayrıca desen olarak bisiklet yakalardan daha güzeldir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu