Moda

Plaj Terlikleri

Plaj Terlikleri

Plaj modası konusunda her yıl farklı gelişmeler yaşanmaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte hareketlenen plajlarda adeta şıklık yarışı yaşanmaktadır. 2015 plaj modası konusunda her yıl olduğu gibi plaj terlikleri konusu yine ön plandadır ve merak edilen konulardan biridir.

Plaj Terlikleri

 

 

 

Plaj terlikleri konusunda bu yıl geçtiğimiz dönemlere göre farklılıklar göze çarpmaktadır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi parmak arası terlikler yine revaçta olsa da bu yıl çok farklı modeller öne çıkmaktadır. Özellikle topuklu terlikler plajların gözdesi olmaya başlamıştır. Şıklığı rahatlığa tercih edenler topuklu plaj terliği modellerini tercih etmektedir.

 

 

 

 

Plaj terlikleri arasında taşlı modeller de ön plana çıkmaktadır. Ayağın üst kısmından şerit bulunan bu modellerde, şeritlerin üstü taşlarla süslenmiştir. Bu modellerin hafif topuklu olanları da sıkça tercih edilmektedir. Renk konusunda ise yine beyaz yaygın bir şekilde kullanılırken pastel tonlar da dikkat çekmektedir.

Plaj Terlikleri

 

 

Plaj terlikleri konusunda desenli olan modeller de sıkça tercih edilmektedir. İç kısmında ve alt kısmında desen bulunan terlikler tarzınıza ayrı bir şıklık katmaktadır. Bu tarz terliklerde genellikle koyu renkler ön plana çıkmaktadır.

Plaj terlikleri konusunda en önemli ayrıntı mayonuza ya da aksesuarlarınıza uyumlu olmasıdır. Öncelikle renk konusunda doğru tercih yapmalısınız. Sonraki aşamada ise fiziksel yapınıza uygun olarak topuklu ya da topuksuz modellerden birini tercih etmelisiniz. Doğru tercih yaptığınızda plajda giydiğiniz terliklerin şıklığınızı tamamladığını ve dikkat çektiğini göreceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu