Moda

Plaj Kaftanları

Plaj Kaftanları

Kaftan denildiği zaman aklımıza önemli davetler gelmektedir. Ancak kaftanların artık plajlara indiğini söylesek ne düşünürsünüz? 2015 plaj modası göz önüne alındığında plaj kaftanları konusunun ön plana çıktığı ve sıklıkla kullanıldığı görülmektedir.

Plaj kaftanları üzerinde Osmanlı motifleri bulunan ve günümüzde sıkça tercih edilen ürünlerdir. İnce kumaştan üretilen bu kaftanlarda uzun olan modeller revaçtadır. Bu kaftanlardan tercih etmeniz tarzınıza büyük bir fark katacaktır. Tercih edeceğiniz kaftana uygun bandana ile de görünümünüzü tamamlama imkanı bulacaksınız.

Plaj Kaftanları

Plaj kaftanları konusunda bilekte biten kola sahip olan modeller oldukça revaçtadır. Daha fazla koyu renkler kullanılsa da birçok modelde yaza ve plaja uygun renkler de bulunmaktadır. Bu kaftanların uzun olup yere sürünen modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir.

Plaj kaftanları özellikle dantelli plaj elbiselerinden hoşlanmayanlar için çok iyi bir alternatif olmaktadır. Hem rahatlığı hem de şıklığı önemseyenler bu kaftanlardan tercih etmektedir. Tarzınıza uyan renk ve modeli seçerseniz son derece olumlu bir sonuç elde edersiniz. Bu kaftanlar takılarla da uyumlu bir görüntü sunmaktadır.

Plaj Kaftanları

Plajda farklılıklarla dikkat çeken 2015 dönemi plaj modası konusunda kaftanlar en önde gelen konulardan biridir. Görünümünüze farklılık ve şıklık katmak için yüzlerce plaj kaftanı çeşidinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Plaj kaftanları yerel motifleriyle de bize özgü bir şıklık sunmaktadır. Birçok önemli markanın kreasyonunda yer alan bu kaftanlardan fiziki yapınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu