Moda

Nikah Elbisesi Modelleri

Günümüzde gelinler abartılı gelinlik modelleri yerine daha sade nikah elbisesi modelleri tercihini yapmaya başladı. Gelinliklerle yarışan modelleri sizlerde görmelisiniz. Sade ve şıklığı tercih eden bayanların özellikle tercih ettiği kıyafetlerdir. Nikâh gününüzde giydiğiniz elbisenizi rahatlıkla gece davetlerinizde de kullanabilirsiniz.

Nikah Elbisesi
Nikah Elbisesi

Saten rengi tercihi bu yıl oldukça modadır. Göğüs altına konulan taşlı minik taşlar ya da çiçekler elbiseye ayrı bir hava katar. Elbise modellerinde arkada fiyonk olanların tercihi bu sezon artmıştır. Bel kısmında kemer sıklıkla kullanılır. Kalem etek modelleri ise en çok tercih edilen elbise çeşitleri arasında yerini alır.

Pembe Nikah Kıyafeti
Pembe Nikah Kıyafeti

Nikâh elbise modelleri şıklığınızı bütünleyecek güzelliklerde olup size ayrı bir hava katacaktır. Çanta ve ayakkabı seçimlerinizi gösterişli yaparak kıyafeti canlandırabilirsiniz. İki parça olarak da tercih yapabileceğiniz gibi mini modelleri de farklı kombinelerle kendinize uyumlu hale getirebilirsiniz. Sadeliği seven bayanlara özel zengin çeşitleri bulacaksınız. Nikâh elbise modelleri istediğiniz takı çeşidi ile uyumu sağlar. Zengin desenleri ile günün en güzeli olmaya adaysınız.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Düğünlerde yada nişanlarda aslında sadece eğlence yok bence, kadınlar arası bir şıklık savaşıda var 🙂 ben kendimden biliyorum birkere.Saçlar olsun makyaj olsun ve en önemlisi nikah elbisesi.Bu saydıklarımın uyumu tam olarak kombin oluşturursa ve birazda güzel isen o zaman yakarsın ortalığı.Bunu neden söylüyorum, düğünlerde yada nişanlarda kadınların çoğu güzel görüneceğim diye kendini rezil ediyorlar ve hiç ama hiç farkında olmuyorlar.Kıyafet önemli arkadaşlar.Kıyafetle bütünleşen aksesuarlar, makyaj ve takılarda olmazsa olmazı.O yüzden ne olursa olsun kombin oluşturamıyorsanız mutlaka birkaç kişiden fikir ve öneri alın.Hem rezil olmayın hemde o kadar paranız boşa gitmesin.Mesela ben yarın bir nikaha gidecek olsam kesinlikle koyu bir nikah elbisesi modeli seçerdim, hafif bir makyaj, gözler ön planda ve birkaç takı.Ayakkabıda çok iddalı olmak zorunda.Ama sadelikte asla ödün verilmemeli.Bu kadar basit işte 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu