Dekorasyon

Modern Şömineler

Şömine dediğimizde akla nedense eski Türk filmleri gelir. Evlerin içerisinde romantik bir ortam yarattığı düşünülen şömineler günümüzde de varlığını daha modern şekillerde sürdürüyor. Pek çok farklı şömine modeli bulunurken tasarım harikası olan bu modeller, evlerde oldukça farklı ambiyanslar oluşturmanızı sağlıyor. Kimi modern şömine modelleri,  duvara monte edilirken hem hoş bir görünüm hem de romantik bir ortam oluşturmanızı sağlıyor.

Modern Şömineler
Modern Şömineler

Modern şömineler, son yıllarda lüks dizayn edilmiş evlerde öncelikli olarak tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Sizler de ister yeni eviniz ya da isterseniz yenilemeyi düşündüğünüz evlerinizde birbirinden şık şöminelere yer verebilirsiniz.

Modern Şömineler
Modern Şömineler

Ülkemizde Modern Şömine Kullanımı

Ülkemizde hala çok yaygın olmayan şömine kullanımının seyrek tercih ediliyor olmasının bir sebebi duman yapıyor olmasıdır genellikle. Bu tür bir sebepten dolayı hayalinizden vazgeçmeyin. Çünkü artık şömine modellerinde pek çok model bulunurken bunlar içerisinde cam fanus içerisindeki şömineler de evlerinizde rahat kullanım sağlamaktadır.

İstediğiniz ve uygun olacağını düşündüğünüz evinizin herhangi bir bölümüne artık şömineler dekore edilmesini sağlayabilirsiniz. Modern şömineler sizler için galerimizde de bulunurken, en güzel şömine modellerinden dilediğinizi ve evinize uygun olanı seçerek bir farklılık da siz oluşturabilirsiniz.

Galerimizde sizler için farklı pek çok şömine modeline yer verdik. Bunlar içerisinde muhakkak beğendikleriniz ve hayalini kurduğunuz olanlar bulunacak ve sizler de hayallerinizin peşinden giderek evlerinize bu muhteşem dekorasyonu yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geçen sene yeni bir ev almak nasip oldu. Dublex oldukçada ferah sayılır.İlk yapılışndaki kullandığımız bir şöminesi vardı.Yaklaşık bir ay öncesine kadar değiştirmedik.Normal sıradan bir şömine idi.Bu sene eşim bir arkadaşının tavsiyesi üzerine şömineyi değiştirdi ve ona görede etrafını dizayn ettik.İnanırmısınız o kadar çok şey farkettiki gözlerimize inanamadık.Dublex evi geçtim evdeki zamanımın neredeyse tamamını şömine başında geçiriyorum.Oldukça modern bir şömine ama yinede sade bir görüntüsü var.Çok ayrı bir hava katıyor.İnanın bu şömine olayı lüx bir ihtiyaç değil.Çok rahatlatıcı ve dinlendirici, insanın ruh sağlığını bile düzeltiyor.Maddi durumunuz ne olursa olsun evinizin bir köşesine gücünüz yettiği kadarıyla bir şömine yaptırın.Buna değer bana inanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu