Dekorasyon

Mavi Banyo Dekorasyonu

 

Mavi Banyo Dekorasyonu

 

Modern banyo dekorasyonlarına birçok model eklenmiştir. Bu modellerden biri de mavi banyo dekorasyonu modeli olmuştur. Banyonuzda modern görünümler yaratmak ve rentro tarz görünümler oluşturmak istiyorsanız ise mavi banyo dekorasyonu tam size göre denilebilir.

Mavi Banyo Dekorasyonu

 

Mavi renk banyolar, oldukça ferah ve göze hitap eden aksesuarlar ile süslenirse çok daha ferah hale getirilebilir. Bu yüzden mavi banyo modelleri son dönemlerde oldukça revaçta olan bir model olmuştur.

Maviye Yakışan Renkler

Mavi banyo dekorasyonlarına, mavinin tonlarına yakın renkler ile farklı aksesuarlarla şekillendirebilirsiniz. Turkuaz mavisi ile pembe rengini yan yana getirerek country tarzda banyolar elde edebilirsiniz. Country tarzı banyolar ferah ve şık görüntüler ile göz hitap eden dekorasyon modelleridir.

Maviye Yakışan Renkler

Maviye yakışan renkler ile banyonuza daha fazla enerji katabilirsiniz. Banyonuzu fazla renklendirmelerden kaçının. Mavi ile kahverengi, mavi ile yeşil ve mavi ile sarı renk beraber mükemmel derecede kombinlenebilir.  Mavi ve beyaz renk ile de banyonuza şıklık katabilirsiniz.

Mavi banyolarda muhteşem aksesuarlar ile banyonuzun dekorasyonunu şıklığa kavuşturabilirsiniz. Mavi rengine yakışan renklerde aksesuarlar kullanabilirsiniz. Tropikal bir tema için mavi ve turuncu renkli aksesuarlar kullanabilirsiniz.  Banyonuzda şıklık ve doğallık yaratmak isterseniz ise ev bitkileri ile de banyonuzu şekillendirebilirsiniz. Doğallığı yakalamak adına. Banyolara özel olarak yerleştirilen bitkilerden alarak banyonuzun değişik köşelerine bu güzellikleri koyarak şıklık oluşturabilirsiniz. Banyolarınızda sabunluklarınızı deniz kabuklarından doğal sabunluklar yaratarak organik bir banyo dekorasyonu da yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu