Güzellik

LİPOLİZ

LİPOLİZ

Cerrahi müdahale olmadan  yağ aldırma işlemi olarak ta bilinen  ve anestezi uygulayarak yapılan liposuction vücut şekillendirme yön yöntemlerinden biridir. Uygulama yapılacak  olan bölgeye sıvı verilme işleminden ve sonra yüksek negatif basınç ile  yağların çekilmesi ile bölgesel yağların azaltılması sağlanmaktadır. Bölgesel zayıflama da veLazer lipoliz yağ hücreleri zarlarına Lazer ışığı, verilerek bölgesel yağlanmalardan kurtulmak mümkün. Kesinlikle ameliyat gerektirmeyen  bu uygulama vücut hatlarının orantılı hale getirilmesi için uygulanmaktadır.

           

Lazer Lipoliz İle Yağ Aldırma

Bu konuda  FDA onaylı lazer cihazları ile yapılan uygulamalar son derece güvenli olup,tek seans sonrasında istenilen etkili  sonuç sağlanmaktadır. . Lazer lipoliz ile yağ aldırma yönteminde sarkan deriyi sıkılaştırmak amacı ile  1 milimetredeki, iğnelerle parçalanan yağ hücreleri vücut tarafından emilerek kendiliğinden yok edilmesini sağlanmasıdır.  Vücuttaki yağların vakumla emilerek atıldığı bu uygulama sırasında oluşan şişlik morluk, ve ağrılar kısa süreli olup sonuçlar  uzun yıllar kalıcıdır.

                                                                          

Lazer Lipoliz Uygulaması

Spor vb egzersizlere rağmen vücuttan atılamayan  yağları etkili ve hızlı bir şekilde yok edilmesini sağlayan  Lazer lipoliz  tüm  dünyada uygulanan ve başarısı bilimsel olarak ta kanıtlanmış bir yöntemdir. Uygulama sonrasında zorlanmadan  sosyal ve iş hayatınıza devam edebileceğiniz  Lazer Lipoliz Uygulaması 2-4 ay içersinde kendini gösterir. Vücuttan bölgesel yağlanma şikayeti olan kişilerde uygulanan  bu uygulama sayesinde ayrıca vücutta oluşan gevşeme ve sarkmaların  onarılması mümkün.

                                                          

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu