Güzellik

Lazer Lipoliz Nedir?

Lazer Lipoliz

Lazer Lipoliz Nedir?

Vücut şekillendirme) uygulamalarında bir devrim niteliği taşıyan Lazer Lipoliz doğrudan yağ hücresinin zarının patlatılarak parçalanması yöntemidir.  formmed Kliniğimizde  uygulanan buı bu tedavi yöntemi tüm  dünyada uygulanan ve başarısı kanıtlanmış bir yöntemdir.

          

Lazer Lipoliz Uygulanan Bölgeler

.1- Karın, bel, basen gibi yağların yakılmasının dirençli olduğu bölgelerdeki yağ fazlalıkların vücuttan atılarak vücuda şekil verilmesinde

2- Karın, kol içi Yüz, boyun, gibi bölgelerde sarkmış olan cilde tekrar pürüzsüz görünüm kazandırılmasında

3- Aşırı terleme problemi yaşayan kişilerde terlemenin önüne geçilmesindeUygulama kişinin  isteğine göre bu tedavi sonrası hemen sosyal ve iş hayatınıza devam edebilirsiniz. Lazer Lipoliz Uygulamasısonuç olarak 2-4 ay içersinde kendini gösterdiği için zayıflama aşamalı şekilde olur. Eğer siz Eğer Uygulama hakkında kimseye bir şey söylemezseniz  kimse  fark edemez.
                        

KİMLERE LAZER LİPOZ UYGULANIR

15-16 yaşını geçmiş tüm hastalara uygulanan  Lazer Lipoliz Az veya orta düzeyde bazı bölgelerde yağ fazlalığı olan hastalar tarafından da  tercih edebilir. Ayrıca aşırı terleme sorunu yaşayan kişiler koltuk altı içinde bu uygulamadan faydalanabilir. Tüm vücutta yağlanma şikayeti olan kişilerde uygulanan liposuction ile birlikte  uygulandığında  lazer lipoliz tedavisi sayesinde görülebilecek sarkmalar onarılması mümkün.

Lazer Lipoliz

Lazer lipoliz / Liposuction Arasındaki  Fark

Yağ aldırma işlemi olarak ta bilinen  ve anestezi uygulayarak yapılan liposuction işlemi tekniğe göre değişiklik gösterse de önce uygulama olan bölgeye sıvı verilme işleminden ve sonra yüksek negatif basınç ile  yağların çekilmesi işlemidir.

                  

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu