Moda

Kırmızı Giymenin Kuralları

Modanın çok sevdiği ve her sene yaz veya kış koleksiyonlarında giyimden aksesuara kadar her alanda kullandığı kırmızı rengi bayanlar tarafından çok fazla sevilen bir renk olsa da çoğu bayan tarafından da korkulan bir renktir. Aşkın, tutkunun ve çekiciğin rengi olan kırmızı her ortamda kendini bir adım öne çıkarır ve bayanı olduğundan iki daha fazla güzel gösterir.

Kırmızı Giymenin Kuralları
Kırmızı Giymenin Kuralları

Fazla dikkat çekmekten ve katıldığı ortamda dikkatleri üzerine çekmekten korkan bayanlar genelde farklı daha sıradan renkli kıyafetler seçerler. Hem güzel hem de zor bir renk olan kırmızı aslında her ortamda giyilebilir. Tabi ki kırmızı giymenin kuralları vardır ve çoğu bayanda yıllarca modanın da öncülük yapması ile bu kuralları öğrenmiştir.

Kırmızı giyme kuralının en başında boru pantolon giyerek kalçaları ön plana çıkarmak geliyor. Bunun yanı sıra minyon bir fiziğiniz varsa giyeceğiniz eteğin veya elbisenin daha mini olmasına dikkat ederek daha şık görünebilirsiniz. Son zamanlarda sokaklarda esen maksi elbiseler ile kırmızının buluşması da sizi olduğunuz ortamda bir adım öne çıkaracak.

Kırmızı Giymenin Kuralları
Kırmızı Giymenin Kuralları

Kırmızı Olsun Beş Kuruş Fazla Olsun!

Sıcak ve asil duruşu ile bir kadını anlatmayı başarabilen tek ren olan kırmızı kadınlar arasında “kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun” sözü ile de nükteleşmiştir. Kadınların en sevdiği renk olan kırmızı hemen hemen her obje de yer alır ve bazen sırf içinde kırmızı detayları olduğu için bir kadının beğenisini kazanabilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kırmızı sevmeyen bir arkadaşım vardı onun doğum gününde hepimiz kırmızı giymiştik uyuz olması için o aklıma geldi 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu