Moda

İlkbahar- Yaz Gelinlik Modelleri 2018

İlkbahar mevsiminin gelmesi ile beraber düğün sezonuna girilmekte ve 6 ay boyunca yoğun olarak düğünler yapılmaktadır. İlkbahar- yaz mevsimlerinde gelin olacak genç kızlar ise aylar öncesinden gelinlik modelleri 2018 araştırmaya başlamaktadır. Yılbaşına girilmesi ile beraber, ilkbahar yaz sezonuna damga vuracak gelinlik modelleri ortaya çıkmaya başladı. Birbirinden farklı gelinlik modelleri arasından tarzınıza ve fiziğinize en uygun olanı seçebilir, düğününüzde peri kızlarını aratmayacak bir görünüm yakalayabilirsiniz.

2018 Gelinlik Trendleri

Düğününüzde gelinliğiniz uzun bir süre dillerden düşmesin mi istiyorsunuz? Tüm yaz boyunca konuşulan bir gelin mi olmak istiyorsunuz? O halde ilkbahar yaz gelinlik trenadlerinden kendinize en uygun modeli seçerek muhteşem bir görünüme imza atabilirsiniz.

İlkbahar yaz sezonunun en çok dikkat çeken gelinlik modelleri arasında balık etek gelinlik modelleri yer alıyor. Uzun boylu ve zayıf bir vücudunuz varsa ve vücut hatlarınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız, balık etek gelinlik modelleri tam size göre. Farklılığın dışana çıkıp, fiziksel güzelliklerinizi sergileyebileceğiniz ve gelinlik modeli varsa, o da balık etek gelinlik modelleri.

İlkbahar yaz gelinlik trendlerinden bir diğeri, dekolteli gelinlik modelleri. Birçok model gelinlikte dekolte ayrıntısını bulabilirsiniz. Bu sezon sırt dekolteli gelinlik modelleri ön plana çıkıyor. Özellikle balık etek gelinlik modellerinden ve A kesim gelinlik modellerinde dekolte arıyorsanız, sırt dekoltesi olan gelinlik modellerine yönlenmeniz gelinliğiniz ile dekoltesiniz muhteşem bir ahenk yakalamasına neden olacaktır.10

İlk bahar yaz gelinlik modellerinden bu sezon trend olan gelinlik modellerinden biri renkli gelinlik modelleri. Farklılığın dışına çıkıp, nadir görülen bir gelinlik giymek istiyorsanız, tercihinizi renkli gelinlik modellerinden yana kullanabilirsiniz. Tabi bunun için cesarete ihtiyacınız olacak. Alışageldiğimiz tabuları yıkmak kolay olmasa da düğün merasiminde olmasa da nişanınızda kendinize yakışacak renkli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu