Burçlar

Haftalık Burç Yorumu

Özellikle bu hafta yaşanabilecek olaylar hakkında bilgi almak isteyenler için burç yorumları burcunuzun durumuna göre bilgi almanızı sağlayabilir.

Bu hafta dolunayın etkisi akrep burcunu etkiliyor. Özellikle gizli saklı kalmış olan olayların ortaya çıkmasına neden olabilecek bir hafta yaşayabilirsiniz. Finansal açıdan yaşamış olduğunuz problemler kısa süre içerisinde çözülebilir.

Akrep burcu olanlar veya yükseleni akrep olanlar için oldukça önemli bir haftaya hazır olun. Hafta içerisinde özellikle elinizde bulunan işleri tamamlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Özellikle bu hafta fazla kilo problemi yaşayan akrepler için diyete başlamak için en uygun hafta… aynı şekilde boğa veya yükseleni akrep ya da boğa olanlar için de bu hafta diyete başlamak için oldukça uygun. hafta içerisinde yaşayabileceğiniz durumlar hakkında bilgi almak istediğinizde haftalık burç yorumu özellikle burcunuza göre bilgi almanızı sağlayabilir.

Venüs ve kuzey ay düğümü özellikle bu haftanın keyifli geçmesini sağlayacak. İlişkilerle ve iletişimde hız kazanacağınız bir hafta yaşayabilirsiniz. Bu nedenle internet üzerinden tanışmalarınızı veya flörtlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle ikizler burcu veya aslan burcu olanlar ya da yükseleni burcu olanlar için bu hafta ani ya da beklenmedik aşk durumları ortaya çıkabilir. Bu hafta estetik ya da güzelleşmek adına tercih edebileceğiniz uygulamaları yaptırmak için uygun bir hafta olabilir. Burcunuza göre özellikle haftalık burç yorumları yapabileceğiniz durumlar konusunda bilgi almanız üzerinde etkilidir. Gezegenlere göre değişen burçların durumları astrologlar tarafından yorumlanmaktadır.

Güneş ve Neptün arasında uyum sağlanıyor. Bu nedenle özellikle yaratıcılığınızı hayal gücünüzün zengin geçeceği bir dönem özellikle balık veya yükseleni balık olanları bekliyor. Bir hafta boyunca özellikle bazı durumlarda desteğe ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle burç yorumları haftalık olarak yaşayacağınız durumlar hakkında bilgi almanızı sağlayabilir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu