Diyet

Göbek Yağlarını Eriten Kür Tarifi ve Etkileri

Göbek Yağlarını Eriten Kür Tarifi ve Etkileri Nelerdir? Genel olarak büyük bir kesimin en büyük sorunu bel ve göbek yağlarıdır. Bu neden ile çok farklı ve bir çok yöntem ile bu sorundan kurtulmak için çaba gösterirler.

Göbek Yağlarını Eriten Kür Tarifi ve Etkileri Nelerdir? Göbek çevresinde bulunan yağların çok daha hızlı bir şekilde yok edilmesi için ve daha düz bir karına sahip olmak için göbek yağlarını eriten kür elde etmek çok daha doğru olacaktır. Böylece çok daha hızlı ve güvenli şekilde bu sorundan kurtulmak mümkün olacaktır.

Göbek Yağı Eriten Kürün Hazırlanışı

Bütün diyetisyenlerin kendine özgü diyet listeleri bulunmaktadır. Bundan dolayı pek çok göbek yağı eriten kür hazırlama yöntemleri vardır. Bunların içinde en etkili olanı seçebilir ve ona göre uygulama yapabilirsiniz. Bazı uzmanlara göre en uygun kür için gerekli olan malzemelerin içinde biraz maydanoz, 3 ya da 4 tane lahana yaprağı, bir tane orta boylarda limon ve yarım litre su yeterli olacaktır. Kaynayan suyun içine lahana yaprakları atılır ve bir süre kaynatılır. Ardından maydanozlar ilave edilir ve 3 dakika kadar kaynatılır. Bu işlemler bittikten ve karışım soğuduktan sonra limon eklenir. Bu kür gün içinde 3 defa olmak üzere aç ya da tok olarak bitirilmelidir.

Zencefilli Göbek Yağı Eriten Kür

En doğru şekilde göbek ve bel yağlarından kurtulmak için yapılan bir diğer kür çeşidi de zencefilli olanıdır. Bunun için 5 yemek kaşığı yoğurt, 1 çay kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı zeytinyağı, 1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı zencefilli gerekli olan malzemelerdir. Zencefilli göbek yağı eriten kür elde etmek için bütün malzemeleri bir kabın içine koymalı ve iyice karıştırın. Bu kürü aç karına tüketmeniz kesin sonuçlar almanız için çok önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu