Moda

Eğlenceli Komik Şirin Hamile Tişörtleri 2014

Hamilelik döneminde hormonlarının değişmesi yüzünden anne adayları daha çocuksu ve daha çok ilgi isteyen bir çocuk gibi olurlar. Bu dönem de özellikle daha renkli ve daha eğlenceli giyim onları hem motive eder hem de mutlu eder. Anne adaylarının bu ruh hali düşünülerek tasarlanan şirin hamile tişörtleri, anne adayları tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Eğlenceli Komik Şirin Hamile Tişörtleri 2014
Eğlenceli Komik Şirin Hamile Tişörtleri 2014

Hem rahat hem de kaliteli kumaşlar tercih edilerek tasarlanan bu hamile tişörtleri anne adaylarının daha rahat hareket etmesine yardımcı olur. Daha salaş bir şekilde üretilen bu tişörtler ilk aylarda fark edilmese de sonraki aylarda anne adayının büyüyen göbeği yüzünden ne kadar rahat olduğunu ortaya koyuyor.

Hamile Tişört Kombinleri

Hamileliğin ilk aylarından itibaren tercih edilen şirin hamile tişörtleri anneye ve bebeğe daha çok dikkat edilmesinde büyük rol oynuyor. Anne adayının hamile olduğu anlaşılmasa da üzerindeki tişörte bakarak anlayan çevre bu bayana daha çok dikkat edecektir.

Eğlenceli Komik Şirin Hamile Tişörtleri 2014
Eğlenceli Komik Şirin Hamile Tişörtleri 2014

Göbek hizasında bulunan baskı ve komik sözler ile eğlenceli bir görüntü ortaya çıkaran şirin hamile tişörtleri tayt ya da pantolon ile kombinlendiğinde de şık duracaktır. Özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen şirin hamile tişörtleri hamilelere ne giyeceğim stresi yaşatmamaktadır. Hemen bir hamile pantolonunun üzerine giyecekleri şirin hamile tişörtleri ile istedikleri her ortama gidebilir ve tatlı bir görünüm sergileyebilirler. Anne adayları şirin hamile tişörtlerine uygun kullanılan takılar ile de farklı bir tarz oluşturabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hamileliğim boyunca giydiğim tşörtler bunlar. çok rahat ve esnek. Ayrıca karnım büyüdüğü zaman tşörtteki resimler komik ve ilgi çekici oluyordu. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu