Güzellik

EEOSE Nasıl Kullanılır?

EEOSE Nasıl Kullanılır?

Yaş, cinsiyet, ırk, dil günlük yaşam tarzları birçok şeyi etkiliyor olsa da genel bir izlenim vardır ki, oda dış görünüşümüzün bizim kartvizitimiz ve en iyi reklamımız olduğudur. Özellikle yüzümüz ve bakışlarımız süsler bizim tavırlarımızı, bakışlarımız da gizlidir ya da bakışlarımız ile anlatırız duygularımızı düşüncelerimizi kalbin aynasıdır gözler düşüncesi de belki de bu yüzden kullanılmaya başlanmış ve lugatımıza eklenmiştir.

Bakışlarımızı süsleyecek olan kaşlarımız ve kirpiklerimizin tasarımı gürlüğü azlığı veya çokluğu bizim için önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar. Kaşların küsüp dökülmesi kirpiklerin istediğimiz dolgunluk ve uzunlukta olmaması bizim canımızı sıkan unsurlardan biridir. Kaş ve kirpik dökülmesi eskilerde doğal olarak sarımsak, badem yağı ve zeytinyağı gibi birçok alternatif deneyerek çözüm bulunmaya çalışsak da çoğu zaman etkili yolu bulmak o kadar da kolay olmaz. Çünkü bazı hormonel değişiklikler, vitamin ve mineral eksiklikleri hatta bazı hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçların yan etkisi olarak da kaş ve kirpik dökülmesi olabilir. Bu yüzden mutlaka öncelikle bir dermatolog ve cildiye uzmanına danışmak gerekmektedir.

Sadece genetik olan ve alt yapısında başka bir etken rahatsızlığınız yoksa bunun için kullanabileceğiniz kozmetik ürünler ve firmalar var bunlardan biri olanEEOSE  tercih edilebilecekler arasında en etkili ve kesin çözüm yaratanlardan biri. Peki, EEOSE nasıl kullanılır,  ne kadar etkili olur, ne kadar süre kullanmak gerekir gibi bilgileri anlamak ve düzenli zamanlarda, olması gereken dozlar da kullanılması gerekir ki etkili bir sonuç alınmış olsun. Geceleri yatmadan önce etken maddenin direk cilde temas edebilmesi için temizlemiş ve kuruladığımız cilt üzerine uygulamak gerekiyor. Kullanım süresi olarak yaklaşık altı ya da sekiz hafta kullanmayı tercih emekte fayda var ama iki hafta sonrasında değişim fark edilmeye başlanıyor. Sadece kirpik veya sadece kaşa kullanılacaksa bu süreçte bir flakon yeterli olurken her ikisi için kullanılması için iki flakon almak da fayda var. İlk altı haftalık süreç bittikten sonra altı ay ara verip tekrar bir altı haftalık kullanım uygulanırsa alınan etkinin daha uzun ömürlü olacağı söyleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu