Güzellik

Dermabrazyon

CİLT BAKIMI UYGULAMALARI

 

Dermabrazyon

Asidik maddeler kullanılarak yapılan cilt soyma işleminde. Kimyasal Peeling  ısı enerjisi ile yakarak yapılan cilt soyma işlemleri ‘dövme ve faça izlerinin azaltılması ve  akne lekelerinin çıkarılmasında  etkili bir yöntemdir.

PRP tedavisi

PRP Kişinin kendi kanından elde edilen hücre ve büyüme faktörlerinin, konsantresi yüksek hale getirilerek tekrar hastaya uygulanma işlemidir. Estetik cerrahi uzmanları tarafından . yüz cildine uygulanan PRP tedavisi seansları ssonucunda  cilt yenilenmesi sonuçları  elde edilmektedir.Hiçbir yabancı dolgu maddeye, ek bir ilaca gerek kalmadan cildi, canlandırmak ve  yenileyebilmek artık e 3 seansta mümkün . Trombositten zengin plazma,  yüz ve boyun kırışıklıklarının yanı sıra , pigmentasyon sorunu yaşanılan ciltlerde oldukça olumlu sonuçlar vermektedir.

Mezoterapi Nedir?

Mezoterapi: anti oksudan, vitamin ve hyaluronik asit gibi destekleyici maddelerin bir araya getirilmesi ile elde edilen ürünler cilt yenileme, kırışıklıkların önlenmesi ve saç dökülme tedavisi gibi çeşitli alanlarda kullanılması işlemidir. Elde edilen sonucun devam edilebilmesi için her yıl tekrarlanması tavsiye edilir. Bu yöntem 4 ya da 5 seans olarak uygulanır

,PRP Kişinin kendi kanından elde edilen hücre ve büyüme faktörlerinin, konsantresi yüksek hale getirilerek tekrar hastaya uygulanma işlemidir. Estetik cerrahi uzmanları tarafından . yüz cildine uygulanan PRP tedavisi seansları sonucunda  cilt yenilenmesi sonuçları  elde edilmektedir.Hiçbir yabancı dolgu maddeye, ek bir ilaca gerek kalmadan cildi, canlandırmak ve  yenileyebilmek artık e 3 seansta mümkün . Trombositten zengin plazma,  yüz ve boyun kırışıklıklarının yanı sıra , pigmentasyon sorunu yaşanılan ciltlerde oldukça olumlu sonuçlar vermektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu