Moda

Cut-Out Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Cut-Out Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabı dünyasında önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Sonbahar döneminin gelmesiyle birlikte tasarımcıların yeni modelleri görücüye çıkmaya devam etmektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında, cut-out ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun sıklıkla gündeme geldiğini ve ön plana çıkmaya devam ettiğini görmekteyiz.

Cut-Out Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Cut-out tarzı, geçtiğimiz yıllarda botlarda sık bir şekilde kullanılmıştı. Bu modanın, bu sezon ayakkabılara sıçradığını görüyoruz. Cut-out ayakkabılar konusunda kesik görünüm ön plandadır. Sanki kesilmiş gibi bir his uyandıran bu görüntü ile birlikte son derece farklı bir sonuç elde etmeniz mümkün olmaktadır.

Cut-out ayakkabılar yeni sezonda tasarımcıların hayal dünyası ile birleşerek, oldukça şık görüntü oluşturmaktadır. Bu tarz ayakkabıları giymek biraz cesaret istemektedir. Özellikle davetlerde ve özel etkinliklerde bu tarz ayakkabılar ile farklı bir görüntü elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu ayakkabılar ile sıra dışı modellere sahip olabilirsiniz.

Cut-Out Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Cut-out ayakkabılar konusunda renk tercihlerine baktığımızda, genellikle mat renklerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Bazı ayakkabılarda kesik görüntü ayakkabının ön kısmında yer alırken, bazı ayakkabılarda ise arka kısımda yer almaktadır. Bu noktada önemli olan, tarzınıza en uygun modeli ve en uygun rengi seçmenizdir.

Cut-out ayakkabılar ile katıldığınız etkinlikte gözler üzerinizde olacaktır. Bu tarz ayakkabılardan edinerek modayı yakından takip etmiş olacaksınız. Ayağınızın yapısına en uygun olan modeli, en uygun renk tercihini yaparak şıklığınıza farklılık katmanız ve zarif görüntü elde etmeniz mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu