Burçlar

Bugün Burç Yorumları

Pek çok kişinin ama özellikle hanımların takip ettiği günlük burç yorumları nasıl yapılıyor diye merak edebilirsiniz. Bu yorumları astroloji uzmanları yapıyor.

Öncelikle bu yazıların uzman astrologlarca yazıldığını belirtmek gerek. Şenay Yangel, Filiz Özkol, Seda Turan, Egemen Türeli, Hande Kazanova, İrem Su, Rezzan Kiraz, Dinçer Güner, Hülya Gün, Ata Nirun ve Nuray Sayarı gibi alanın tanınmış isimler sadece günlük değil, haftalık, aylık ve yıllık burç tahminleri de hazırlamaktadırlar.

Zaten uzun vadeli burç tahmini yapmak nispeten daha uygundur, çünkü gök cisimlerinin hareketi uzun vadede daha net olarak izlenebilir. Bugün burç yorumları neler diyor sorusu ise yeni bir güne başlamayı daha keyifli hale getirebilir.

Günlük yorumlarla da doğum haritası, ilişki analizi gibi astrolojik konular hakkında kafasına takılanları merak eden birçok kişi, günlük burç yorumlarını okumanın yanında bu analizleri de merak etmektedir.

Ata Nirun Hakkında

Astrolojiye eskiden beri emek veren isimlerden biri olan Ata Nirun’u duayen astrolog olarak tanımlayabiliriz. 1949 yılında doğan Nirun aynı zamanda yazar, belgeselci, medya danışmanı ve parapsikolojiye son derece meraklı olan bir araştırmacıdır. Tarih ve arkeolojiye özellikle ilgi duyar ve doğal olarak mitoloji konusunda da sözü geçer.

Aslında bir istatistikçidir. Meryem ve Bülbül Dağı, 7 Mühür, Ben Demiştim, Atatürk’süz İlk On Gün, Adolf’un Kavgası, Kozmik Şakacı, Gizemli 78 Kapı (arkeolojik incelemedir) isimli kitapların yazarıdır. Böyle bir bilgi birikimi olan Ata Nirun astrolojinin sadece tahmin yapma gibi algılanmamasının ispatıdır. Bu yüzden bilgiye değil de teknolojik kolaylıklara dayanan burç yorumlarını okurken bir daha düşünün.

Falcılık gibi tahminlerden daha kapsamlı bir sistem olan astroloji sistemi, birçok kişinin aklına takılan sorulara cevap verecek niteliktedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu