Güzellik

BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE LİPOLİZ

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE LİPOLİZ

Bölgesel zayıflama cerrahi müdahale gerekmeden  vücudun her yerindeki bölgesel yağların tamamıyla giderilmesi işlemidir. Lazer lipoliz ile yağ aldırma yöntemi son derece güvenli olup, istenilen etkili ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bölgesel incelme yöntemleri lazer veya liposuction yardımı ile yağlar parçalanır Diyet ya da egzersizlerle yağ atılımı zor olan bölgelerde  bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolara etkili çözümler sunulmaktadır. Lazer  lipoliz kilo vermekten daha çok aslında ir tür vücut şekillendirme yöntemidir. Vücudun istenilmeyen yağ fazlalıklarının alınarak vücudun olması gereken normal ölçülere ulaşması sağlamaktadır.

             

LAZER LİPOLÜZ İLE TEK SEANSTA İNCELME

Bölgesel yağlanma sorunu olan kişiler bu yöntem i ile tek seansta istediğiniz ideal ölçülerine ulaşabilirsiniz Uygulama sırasında oluşan şişlik morluk, ağrı ve az ve kısa süreli vücuttan atılamayan dirençli yağları etkili ve hızlı bir şekilde yok edilmesini sağlar. Yağ hücreleri parçalanarak yağın katı halden sıvı hale geçirildiği  Lazer lipoliz.yöntemi diyet vs spor vb egzersizlere rağmen bir türlü kilo veremeyen kişiler  tek seansta hastaların istediği sonuçları ortaya koymaktadır.

                                       

BÖLGESEL YAĞLANMADA LAZER LİPOLİZ UYGULAMASI

FDA onaylı lazer cihazları ile yapılan  Lazer lipoliz uygulaması 1 milimetre çapındaki iğnelerle parçalanan yağ hücreleri vücut tarafından emilerek kendiliğinden yok edilmesini sağlamaktır. Bölgesel yağlanmaların azaltılması sağlandığı bu yöntem İle tek seansta istenilen sonuca ulaştırmak mümkündür. yıllar olduğundan sonuç uzun kalıcıdır.

             

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu