Moda

Blazer Yelekler Nasıl Kombinlenir?

BLAZER YELEKLER

 

Yine bu sezon en çok tercih edilen parçalardan biri blazer yeleklerdir. Geçen senenin trendlerinden olan blazer ceketlerin sonrasında blazer yelek modası, mevsim geçişleri için ideal bir tarz yakalanmasına yardımcı oluyor.

Ara mevsimlerin kurtarıcısı olan blazer yelekler, pek çok farklı renk ve modelle karşımıza çıkıyor. Bu nedenle birçok parçayla kolaylıkla kombinlenmesi fırsat yaratıyor. Blazer yelekler, feminen ve maskülen  giyim tarzını sevenler için de odak noktası halinde diyebiliriz.

Pantolon ve eteklerle blazer yelekleri oldukça rahatlıkla kombinlenebilir. Sadece renk ve desen uyumuna bilhassa dikkat edilmesi gerekir.
Sade ve tek renk bir kıyafet tercih ettiyseniz, blazer yeleklerin renkli seçilmesi ayrıca şık duracaktır. Ya da blazer yeleklerin renkli modelleri de bu kombine ayrı bir hareket katacaktır.
Mini bir etek ile de rahatlıkla kombinlenebilen blazer yelekler, dişiliği daha çok ön plana çıkarırken, pantolon veya tulumlarla bütünlük sağlandığında daha feminen ve maskülen bir havaya stilinizi taşıyabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu