Moda

Bilekten Bağlı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bilekten Bağlı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında Sonbahar döneminin hareketi yaşanmaya devam ediyor. Tasarımcıların farklı modelleriyle ön plana çıktığı defileler tüm hızıyla devam ediyor. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında, bilekten bağlı ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını ve gündeme geldiğini görmekteyiz.

Bilekten Bağlı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabı konusunda her zaman önemli bir yere sahip olan bilekten bağlı ayakkabılar bu sezonda ön plana çıkmaktadır. Tasarımcıların yeni dokunuşlarıyla, farklı bir şekilde yorumlanan bu tarz ayakkabılar sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bu tarz ayakkabıları tercih ederken dikkatli olunması gereken noktalar bulunmaktadır.

Bilekten bağlı ayakkabılar genellikle önemli davetlerde tercih edilmektedir. Son derece zarif ve şık görünme imkanı sunan bu tarz ayakkabıları seçerken, ayağınızın ve bileğinizin yapısını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Ayak büyüklüğünüze göre, ayağınızı daha küçük gösterecek modellere yönelmeniz, olumlu sonuç almanızı sağlayacaktır.

Bilekten Bağlı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bilekten bağlı ayakkabılar konusunda renk tercihi de önemli bir yer tutmaktadır. Renk bakımından daha çok pastel tonların ön planda olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra, taşlarla süslenmiş olan, şık modellerin de ön plana çıktığı görülmektedir. Seçim yaparken kıyafetinize ve çantanıza da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bilekten bağlı ayakkabılar ile önemli gecelerde şık bir sonuç elde edebilirsiniz. Renk ve biçim bakımından en doğru ayakkabıyı seçerek, görüntünüzde bütünlük elde edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabılar ile hemen her dönemde modayı yakalama ve zarif görünme imkanına sahip olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu