Moda

Bileklikler

Bileklikler

Bileklikler, sokak modasının vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır. Birbirinden şık modellerle her döneme damga vuranbileklikler 2015 plaj modası konusunda da karşımıza çıkmaktadır. Plajda bileklik tercih ederken ve takarken son derece dikkatli olunmalıdır.

Bileklikler

Plajda bileklik takma konusu bu sezon gittikçe yaygınlaşmıştır. Elbette ki güneşin zirvede olduğu saatlerde bu bileklikler takıldığında kolunuzda beyaz bir şerit oluşacak ve bu da görüntünüze olumsuz yansıyacaktır. Bu nedenle güneşin batmaya başladığı ya da sabahın erken saatlerinde bilekliklerinizi takarak tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Bileklikler birbirinden farklı model ve renklerle görüntünüzü tamamlamanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle yaz dönemine uygun renklerde üretilen bu şık bileklikler dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bu yaz sezonunda ne kadar bilekliğiniz varsa hepsini takmanız da önerilmektedir.

Bileklikler

Bileklikler konusunda taşlı olan modeller ön plandadır. Bunun yanı sıra denizin ve kumun yapısına uygun olan ilginç modeller de mevcuttur. Doğal ve iplerle yapılmış olan modeller de tarzınıza ayrı bir şıklık katmaktadır. Ayrıca yarım bileklik modelleri de bu yaz plajlarda sıkça karşımıza çıkan modeller arasında yer almaktadır.

Bileklikler konusunda dikkatli seçim yaparsanız olumlu sonuç elde edersiniz. Sadece bileklik değil şapka, gözlük, kolye gibi tüm aksesuarlarınızın tarzınıza uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Plajların artık moda merkezi haline geldiğini unutmamalısınız. Siz de yaz dönemine ve sahillere uygun bileklik modellerinden birçok tercih yaparak şıklığınızı tamamlama imkanı yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu