Moda

Baskılı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Baskılı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında çok önemli bir yeri olan ayakkabı konusunda önemli gelişmeler yaşanmaya devam etmektedir. Bu konuyla ilgili yepyeni modeller, birbirinden önemli tasarımcılar tarafından sergilenmeye devam etmektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında, baskılı ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz.

Baskılı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında baskılı modeller her daim ön planda olmuştur. Özellikle t-shirt konusunda önemli bir yere sahip olan bu baskılı modeller günümüzde ayakkabı sektörüne de yansımaktadır. Baskılı ayakkabılar ile birlikte şık ve farklı bir görüntü elde etmeniz mümkün olacaktır.

Baskılı ayakkabılar konusunda özellikle üst kısmı açık modellerin revaçta olduğu görülmektedir Bu tarz ayakkabılarda renk konusuna bakıldığında ise, daha çok açık renklerin ön plana çıktığı görülmektedir. Baskı konusunda da açık renklerin üzerine yapılan koyu renkli baskılar ön plana çıkmaktadır. Bu baskılarda çeşitli yapılar ya da şekiller ön plandadır.

Baskılı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Baskılı ayakkabılar konusunda tercihte bulunurken özellikle topuk konusuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu noktada özellikle uzun ve ince topuklu olan modellerin ön planda olduğunu görmemiz mümkündür. Bu ayakkabılar daha çok günlük kullanıma uygun bir şekilde dizayn edilmektedir.

Baskılı ayakkabılar ile hem spor bir görüntü hem de klasik bir tarz yakalamanız mümkündür Bunun yanı sıra bu tarz ayakkabıları tercih ederek baskılı t-shirt ya da diğer aksesuarlarınızla uyumlu bir görüntü elde etmeniz ve şıklığınızı tamamlama imkanı yakalamanız mümkündür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu