Moda

Bağcıklı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bağcıklı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabılar, moda dünyası için her dönemde önemli bir unsur olmuştur. Tasarımcılar bu konuya özenle eğilmiş ve her dönemde yepyeni modeller ile takipçilerin karşısına çıkmışlardır. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında, bağcıklı ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını ve gündeme geldiğini görmekteyiz.

Bağcıklı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabı konusunda bağcıklı modeller hemen her dönemde moda olmayı başarmıştır. Günümüzde de bu modeller oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bağcıklı ayakkabılar feminen bir görüntü isteyenler için son derece önemli bir alternatif olmaktadır. Bu tarz ayakkabılarda bağcık detayı geniş ve göz alıcı olmaktadır.

Bağcıklı ayakkabılar konusunda tercih yaparken bağcık detayına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sezonda bağcık detayının yan kısımda görüldüğü modeller ön çıkmaktadır. Ayrıca ayağın üst kısmında yer alan modeller de oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu tarz ayakkabılarda bağcık detayının yapısı son derece önemli bir ayrıntıdır.

Bağcıklı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bağcıklı ayakkabılar konusunda renk seçimi de önemlidir. Günümüzde özellikle parlak renklerin ön plana çıktığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra Sonbahar’ın havasını yansıtan koyu renk tonlarındaki modeller de revaçtadır. Bu tarz ayakkabılarda en fazla bileğe kadar bağcık detayı bulunan modeller tercih edilmektedir.

Bağcıklı ayakkabılar ile son derece şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Kombininizi tamamlamanız için bu tarz ayakkabılar doğru bir seçim olacaktır. Özellikle dar paça pantolon ya da kısa etekler ile kombin edilen bu ayakkabılar ile modayı yakından takip edebileceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu