Moda

Aynı Siyah Etekle 4 Farklı Kombin Önerisi

Siyah renk her zaman büyük bir kurtarıcı olarak görünmektedir. Her şey ile kombin yapmak siyah renk için çok kolay olması ile aynı siyah etekle 4 farkı kombin önerisi ile çok daha şık görünmek mümkün olacaktır.

Siyah Etek İle 1. Kombin

Çok severek giymiş olduğunuz siyah etek ile pek çok şekilde çok uygun kombin yaparak çok daha şık olabilirsiniz. Siyah eteğinizin üzerine tercih edeceğiniz suni kürk bir ceket ile feminen tarafınızı ortaya koyabilir ve çok hoş bir havanız olacaktır. Bu kombin ile çok daha rahat bir şekilde abartmadan bir gece için kullanabilir ve tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Aynı Siyah Etekle 4 Farklı Kombin Önerisi 1Siyah Etek İle 2. Kombin İçin

Her zaman giymekten çok hoşlandığınız ve beğenerek giymiş olduğunuz siyah eteğiniz ile daha farklı kombinler elde edebilirsiniz. İkinci kombin olarak siyah eteğiniz ile spor bir hava yapmak çok daha kolay olacaktır. Bunun için aynı siyah etek üzerine mutlaka çok bol olan bir kazak tercih etmeniz çok doğru olacaktır. Hatta bu kombini 2018 trendi beyaz spor ayakkabı ile tamamlamanız çok daha hoş bir hava katacaktır.

Siyah Etek ve 3. Kombin

Siyah günlük olsun ya da özel bir davet için olsun hiçbir zaman vazgeçilmeyen renklerin en başında yer almaktadır. Aynı siyah etek ile üçüncü kombin olarak hem daha kadınsı bir görünüm için hem de günlük yaşamın şıklığını ön planda tutmak için kürk detaylı bir ceket ve spor ayakkabı yeterli olacaktır.

4. Kombin İçin

En son olarak daha şık ve zarif olmak adına siyah etek kombini için ışıltılı bir triko ve topuklu ayakkabı çok daha hoş görünmenize yardımcı olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu