Moda

Adil Işık Bayan Tulum Modelleri

Tek parça olmaları ile kombin sıkıntısı yaşatmayan tulum modelleri, bayanlar için kurtarıcı giysi çeşitlerinden. Gece ve gündüz hemen her ortamda rahatlığı ve şıklığı ile tercih edilmekte olan tulum modelleri, özellikle son bir iki sezondur gözde giysi modelleri olarak hanımların dolaplarını ve vitrinlerini süslemekte.

Bayan Tulum Modelleri
Bayan Tulum Modelleri

Türkiye’nin köklü moda markalarından biri olarak Adil Işık yeni sezon koleksiyonunda yer alan birbirinden şık tulum modelleri ise gündelik ve abiye çeşitleri ile göz kamaştıran stilleri ile hanımların tercih ettiği tulum modelleri arasında yer almakta.

Vücut Yapısına Göre Tulum Seçimi

Oldukça kullanışlı olan tulum türünde giysilerin seçiminde diğer tüm giysi çeşitlerinde olduğu gibi vücut yapısına uygun olarak seçim yapıldığında çok daha doğru ve güzel görüntüye kolayca ulaşılabilmektedir. Göbek bölgesinde fazlalıkları olan hanımların korsajlı ya da bel bölgesi büzgülü tulum modellerini seçerek çok daha zarif görüntüye ulaşmaları mümkün olmakta. Hemen her sezon koleksiyonlarında farklı tulum seçeneklerine yer veren Adil Işık markasının bu sezonda öne çıkan tulum seçenekleri oldukça şık modelleri ile yer almakta.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Tulum giymek benim için her zaman bir avantaj. Hem şık gösteriyor hemde kullandığınız aksesuara göre spor ve şık oluyorsunuz. Ayrıca boyunuzu da daha uzun gösteriyor. Tulum giymek her zaman idealdir. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu