Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Eviniz metre kare açısından küçük olabilir. Bu durum sizlerin, eviniz için bir şeyler yapamayacağınız anlamına gelmez. Bu durumda sizlerde, evinizin olması gereken oranlarda, dekorasyonuna özen göstermeli ve bu şekilde adımlar atmalısınız. Atacağınız bu adımlar neticesinde, evlerinizin değiştiği ve her şeyi daha güzel bir duruma geldiğini göreceksiniz. Yazımızın ilerleyen kısımlarında küçük ev dekorasyonları ile alakalı bilgilere ve önerilere tanıklık edeceksiniz.

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri
Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

çük Ev İçin Yeni Fikirler

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, tek kaide kör noktalar diye tabir edilen yerlerin reel yani kullanılabilir alanlara dönüştürülmesidir. Bu sayede, evinizin genişlediğini hissedeceksiniz. Küçük olan mutfaklarınız için, arada ki duvarın yıkılması sureti ile açık bir mutfağı ortaya çıkarmak, yine evinize hava katacak bir öneridir. Bu önerileri artırabiliriz.

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri
Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Banyolarımızda, uygulayacağımız dolap uygulamaları ile bazı kalabalıkları, dolap içerisine alarak ortaya belirli bir alanın çıkması sağlanabilir. Yine banyolarımız da bulunan klozetlerimiz için yapılacak bir tadilatla, rezervuarları gömme tercih edilerek, alandan kazanımlar çıkartılabilir. Küçük ev dekorasyonunda, atılması gereke adımları bir değil, birkaç kez düşündükten sonra atmak, size daha çok kazandıracaktır.

Eve alınacak eşya seçimi de bu noktada çok önemlidir. Metre kare bazlı eşyalar tercih edilmeli, oturma gruplarında köşe takımlar tercih edilerek, ortanın alana kalması sağlanmalıdır. Bunun dışında ergonomik tasarımlı mobilyaların tercihi de bu noktada önemlidir. Bu mobilyalar da, yaşam alanlarımızı genişleteceğinden, tercihlerin bu yönde yapılması gerekir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu