Moda

5 Adımda Para Harcamadan Dolabını Nasıl Yenilersin?

Hiç para harcamadan dolap yenilemek ve birbirinden farklı kombinlere ulaşmak istiyorsanız; sizlere önerilerimiz var!

Dolabınızı Bu 5 Adım İle Baştan Aşağı Yenileyin

Her sezon yeni alışverişler yapmaktan yoruldunuz mu? Maddi durumunuz alışveriş yapmanız için yeterli değil mi? Ya da dolabınızı yenileyerek alışveriş çılgınlığınızın önüne mi geçmek istiyorsunuz? Aşağıdaki 5 adımı izleyerek dolabınızı hiç para harcamadan yenileyebilir ve birbirinden güzel kombin ve parçalara kavuşabilirsiniz:

  1. Dolabınızı Düzenleyerek İşe Koyulun

Dolabınızı düzenlemeye başlayarak işe koyulun. Dolabınızda giyebileceğiniz ve kombin oluşturabileceğiniz pek çok kıyafet arkada kalmış olabilir. Dolabınızı düzenleyerek sevmediğiniz ve artık kullanmak istemediğiniz kıyafetlerden kurtulun. Böylece dolabınız hafifleyecek ve giymediğiniz kıyafetler görüş alanınızdan çıkmış olacaktır.

  1. Sevmediğiniz ve Kullanmadığınız Kıyafetler İle Kullanılmayacak Durumda Olan Kıyafetleri Ayırın

Bu kıyafetleri birbirlerinden ayırarak kullanılmayacak durumda olanlardan kurtulun; kullanmadığınız ya da sevmediğiniz kıyafetler için yeni kombin önerileri üretin. Eğer kombin oluşturamazsanız; bu kıyafetlerinizi 4. adım olan takas için bir kenara ayırın.

  1. Yeni Kombinler Oluşturun

Kullanmadığınız kıyafetleri bir kenara ayırmanızın ardından dolabınızda unuttuğunuz kıyafetler ile karşılaşacaksınız. Bu kıyafetler ile kendinize yeni kombin oluşturma ile hiç para harcamadan dolabınızı yenilemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

  1. Takas Edin

Sevdikleriniz ile kullanılabilir durumda olan 2. el eşyalarınızı takas edebilir ve kullanmaktan keyif alacağınız eşyalara hiç para ödemeden kavuşabilirsiniz. Bunun için arkadaşlarınız ile bir araya geldiğiniz bir gün ayarlayabilir ve sevmediğiniz eşyalarınızı birbiriniz ile takas edebilirsiniz.

  1. Takas Ettiğiniz Parçalar İle Zengin Kombinler Oluşturun

Takas ederek elde ettiğiniz kombin parçaları ile yeni kombinler türetin. Böylece dolabınızdaki kombinler ile birlikte oldukça geniş bir yelpazede kombine kavuşarak; adeta yeni alışveriş yapmışsınız gibi nefes kesici ve ilgi uyandırıcı bir gardıroba sahip olun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu