Moda

2018 Yılında 80’ler Modası Esiyor

 

Bir zamanların çılgın 80ler modası 2018 yılında yeniden podyumlara merhaba diyor. 1980’li yılların modası bir müddet podyumlara veda etmişti. Ancak bu yıl Sonbahar Kış koleksiyonlarında yeniden kendini gösteren bu çılgın moda gençler tarafından son derece ilgi görmeye başladı bile. Milano Moda Haftası’nda yeniden canlanan 80’ler modası ünlü markaların tasarımlarından çıkıyor.

Dünyaca ünlü Gucci, Moschino ve Brognano gibi ünlü markalar 2018 yılının modasına 80’li yılların modasını katarak ortaya birbirinden farklı tasarımlar çıkartıyorlar. Milano Moda Haftası’nda özellikle 80’li yıllarda yaşamış kişiler bu yepyeni tasarımlarla son derece heyecanlı dakikalar yaşıyorlar.

Bu Yıl Metalik Renkler Moda

İlk olarak 2017 yılında kendini gösteren metalik renkler bu yılda podyumlarda ki yerini aldı. 2018 yılında modanın peşi sıra gelen metalik renkler kadın modasının öne çıkan ayrıntılarındandır. Kıyafetlerin tümünde veya bir kısmında kendini gösteren metalik modası dünyaca ünlü markaların kıyafetlerinde yer veriliyor.

Raph ve Russo muhteşem kahverengi metalik rengi ile podyumlarda rüzgarlar estirmeyi başarıyor. Yanı sıra Topshop Unique gri metal rengi ile kıyafetlerine farklı bir bakış açısı kazandırıyor. En iddialı moda trendlerinden bir oaln metalik renk modası özellikle İlkbahar Yaz koleksiyonlarında yoğun ilgi gördü.

Transparan Giymek Cesaret İster

2018 modasında vücudun biraz daha öne çıkmasını sağlayan tasarımcılar yumuşak ve ince kumaşlarla doğal görünümler elde etmeyi de amaçlıyorlar. Modacılar vücudun seksapalitesini öne çıkarmaktan çok hanımların daha doğal ve romantik görünmelerini sağlamak adına tasarımlarında çaba sarf ediyorlar. Transparan moda defilesi yine Milano Moda Haftası’nda modaya ilgi duyanların gözlerini kamaştırıyor. Bununla birlikte Sonbahar Kış trendi olarak kıyafetlerde çiçek desenlere rastlamak da mümkün. Yine romantizmin duyguları ile işlenen bu çiçekler kıyafetleri canlandırıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu