Moda

2015 Yaz Gelinlik Modelleri

Düğün mevsimi geldi çattı. Evlenecek çiftlerin evlilik telaşı hem aileleri hem de çiftleri sarmış durumda evin dekorasyonundan başlanarak düğünün hazırlıklarının için de en önemlisi sayılan gelinlik taze gelin adayını en çok meşgul eden konulardır. Biz bugün size gelinlik modellerinde bir demet hazırladık.

429448192_566

Kuyruklu gelinliği seven gelin adayları bu model size gelsin!. Vücut hatlarına güvenen adaylarımız bu kuyruklu modeli şık mekanlarda hazırlanmış düğün organizasyonlarında giyebilirler. Özellikle giriş anında kuyruğu büyük sükse yaratacaktır.

img58977633 - Kopya

 

Uçuş uçuş eteği ile minyon bayanların tercih edeceği çok güzel bir model. Omuzları açıkta bırakan üst bölümü vücudu çepeçevre sarıyor. Etek kat kat tüllerden oluşmuş. Kabarıklığın kat kat tüllerle verilmesi doğallığı yakalamış. Eteğin arkadan gelen hafif kuyruğu gelinliğin şıklığını tamamlamış.

kabarık-etekli-straplez-gelinlik

 

Gelinlik tamamen kumaştan ve işlemelerden oluşmuş. Hiçbir dantel kullanılmamış. Etek modelinin farklılığı ilk göze çarpan orijinalliği. Tarz olarak eski Avrupa saraylarından fırlamış bir prensesi hatırlatıyor.

Klasik gelinlik modellerinin çok şık bir örneği. Eteğin üzerini kaplayan tül bir bütün olarak etek ucuna kadar inmiş. Tül üzerine eklenen işlemeler tülle bütünleşmiş. Omuzları açıkta bırakan bir model dilerseniz duvakla da kullanabilirsiniz. Sırtta bulunan satenlerle yapılmış balık sırtı gelinliğin bollaşması ve kilo vermeniz halinde sıkıştırmaya olanak veriyor.

Gelinliğin modeli ne olursa olsun akılınızdan çıkartmayacağınız en önemli şey düğünün tadını çıkartmak. Bazı şeyler bir kere yaşanır. Hiç önemi olmayan ayrıntılara takılı kalmayın ve sevdiğinizle beraber düğününüzde bol bol eğlenin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu