Moda

2015 Yaz Elbise Modelleri

2015 Yaz Elbise

Bu sezon özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen elbise modelleri desenli modeller şeklinde karşımıza çıkıyor. Hem günlük hem de gece elbiselerinde desenli modeller bir hayli popüler. Çiçek desenleri, geometrik desenler, puantiye desenleri, çizgiler yani kısacası pek çok deseni yazlık elbise modelleri üzerinde görmek mümkün.

Bandaj Elbise Modelleri

Yaz sezonunda günlük elbise tercih edecekler için daha çok kloş etekli mini modelleri önerebilirim. Kloş etekli yazlık elbise modelleri kolsuz modelleriyle düz renkte ya da desenli modeller de son derece popüler olarak karşımıza çıkıyor. Bunu yanı sıra bandaj elbise modelleri de yaz aylarında pek çok bayanın rağbete ettiği elbise modellerinden.

Yazlık Mini Elbise Modelleri

Mini ve tamamen vücudu saran bu elbiseler straplez, askılı, kolsuz ya da kısa kollu pek çok mini elbise modeliyle yaz aylarında ön plana çıkıyor. Bu sezon ayrıca volanlı elbise modelleri hem kollar da hem de etekte volan şeklinde volümlü olarak açılan pek çok stiliyle yaz aylarının vazgeçilmezi olacak gibi duruyor.

Dantel Elbise Modelleri

En çok karşımıza çıkan ve tercih edilen bir başka yazlık elbise modeli de dantelli elbiseler şeklinde bu elbise modelleri son yıllar da en çok tercih edilen romantik 2015 elbise modellerinden. Özellikle yaz aylarında beyaz, pudra, mavi ve pembe gibi renkleri sıkça tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu