Moda

2015 Topuz Modellerini Günlük Hayatta Kullan!

Günlük Örgü Topuz Modeli

Günlük örgü topuz genç kızların genelde seveceği topuz modelidir. Salaş bir görüntü için ve spor bir görüntü oluşturmak istiyorsanız ise bu modeli yapmanız tavsiye edilmektedir. Kısa bir sürede yapabileceğiniz bu topuz modelini pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Öncelikle saçlarınızı kuru şampuanla hacim kazanması için şekillendirmeniz önerilir. Saçlarınızı bakımlı, hacimli ve hoş bir şekilde göstererek günlük örgü topuz modeli yapabilirsiniz. Günlük örgü topuz modelini, düşük bel kotlarda, loafer ayakkabı ve baskılı tişörtler ile kombinleyebilirsiniz.  Yaz aylarında rengârenk desenli tişörtler ve sevimli sandaletleriniz ile bu modeli kombinleyebilirsiniz.

Günlük Örgü Topuzu Nasıl Yapılır?

Günlük Örgü Topuz Modeli

Saçlarınıza kuru şampuan ile şekil ve hacim veriniz.

Günlük Örgü Topuz Modeli

Saçlarınızı iki büyük tutama ayırarak iki taraftan örme işlemini gerçekleştiriniz.

Günlük Örgü Topuz Modeli

Sağdaki örgünüzü sola ve üst tarafa yatırın ve tel tokalarla tutturun. Sonra soldaki örgünüzü sağa doğru yatırın ve tel tokalar yardımı ile tutuşturun.

Günlük Örgü Topuz Modeli

 Saçlarınızın üst kısmına parmaklarınızla hacim kazandırarak saç spreyi ile sabitleyin.

Örgü topuz modeli oldukça rahat yapılan bir model olarak sadece örgü yapmak biraz zamanınızı alabilmektedir. Bunun için hızlı bir şekilde örgünüzü yaptıktan sonra diğer aşamalar gayet rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. Oldukça pratik olan günlük örgü topuzu yapımı, genç kızlar tarafında oldukça yapılan bir modeldir.

Bu modelin en önemli özelliği, yaşı ilerlemiş olan bayanlarda pek göze çarpmamasıdır. Genç kızlarda oldukça göze çarpan bu model tam anlamıyla oldukça revaçta olan bir modeldir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu