Moda

2015 HIRKA MODASI

Hırka modası 2014 kış sezonundan 2015 yaz sezonuna kadar varlığını sürdürdü ve hala daha da sürdürmekte. Hırkaların moda olması ile bayanlar şıklıklarına şıklık kattılar. Yaz sezonunda çok fazla seçenek olmadığından, ne giysek aynı diye yakınan bayanların derdine de derman oldu hırkalar. Artık bayanlar, ne giysek aynı demiyor. Hırkam var diyor. Uzunu kısası ile vitrinlerde yerini alan hırkaları birçok şekilde kombinleyebilirsiniz. Üstelik birçok parçanın aksine hırkalarda uzunsun kısasın ya da kilolusun zayıfsın sen giyemezsin gibi bir ayrım da söz konusu değil. Fazla kiloları kapatmada ise bire bir. Özellikle basen ve kalça bölgesinde fazlası olan bayanlar iyki diyor şu hırkalar moda.

Hırkaları hem jean pantolonlar ile hem şortlar hem de etekler ile kullanmanız mümkün. Mini şortların üzerine giyilen hırkalar ise ayrı bir hoş görünüyor. Ayrıca hırkalar sadece günlük hayatta yada gece hayatında tercih edilmekle de kalmayarak, kendini kumsala da taşımayı başarmış görünüyor. Bayanlar üzerlerine denizden çıktıklarında elbise alırlardır, şimdi ise onların en güzel elbiseleri hırkaları. Bikinilerinin, mayolarının üzerine hemen hırkalarını geçiriyorlar.

Pantololar yine uzun hırkalar ile en çok kombin edilen ürünlerden . Günlük olarak kullanılan bu kombin hanımların hazır kombini haline gelmiş durumda. Ne giysem diye düşünmeye gerek yok. Çünkü giyeceğimiz parçalar kafamızda belli en azından kombinimiz. Bizim düşünmemiz gereken hangi hırkamı seçeyim?

Ayrıca hırka kombinlerinde kaba ayakkabılar da kullanabilrsiniz. İlgi toplayan kalın topuklu ayakkabılar ne yazıkki birçok parça ile uyuşmamakta. İşte o ayakkabıları kullanacağınız asıl parçalar hırkalardır. Normalde dar paça kotlar ile kaba ayakkabılar kullanılmaz. Ancak eğer üzerinizde hırkanız varsa bu durum değişir. Ve o kaba ayakkabı sizin kombininize cuk diye oturur. O ayakkabılara hayran olanlardansanız, tavsiyemiz dolabınızı hırkalar ile donatmanız.

Şık olmak zordur ama şıklığınızın daim olmasını dilerim. Esen kalın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu