Moda

2 Beden Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

Özellikle kadınlar her dönem daha zayıf görünmenin yollarını arar dururlar. Özellikle kilo problemi bulunan kadınlar da özgüven eksikliği de beraberinde görünür ve bu durum kendilerini kötü hissetmelerine sebep olur. Bu yazımızda size zayıf görünmenin püf noktaları nelerdir? Bunlardan bahsedeceğiz.

2 Beden Zayıf Görünmenin Püf Noktaları
2 Beden Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

Öncelikle giysilerinizin renkleri ile ufak tefek oynamalar yaparak zayıf görünebilirsiniz. Genellikle siyah rengin insanları olduklarından daha zarif gösterdiği bilinen bir gerçektir. Fakat bu durum yaz aylarında mümkün olmaz. Çünkü siyah renk güneşi daha fazla içine alma özelliğine sahiptir. Kış aylarında siyah, lacivert ve benzer koyu renkler daha zayıf görünmek için uygun olurken, yaz aylarında ise eğer giysinizde çizgiler varsa dik çizgili olan modeller tercih ederek daha zayıf görünebilirsiniz. Çiçek desenli, karışık desenli ve karışık renkli giysiler daha kilolu görünmenize sebep olacağı için yapmanız gereken sade renklerden yana tercih kullanmak olmalıdır. Bununla birlikte korse modelleri ile birlikte de oldukça zayıf ve istediğiniz bedende görünebilirsiniz.

2 Beden Zayıf Görünmenin Püf Noktaları
2 Beden Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

En kaliteli Korse Modelleri

Kadınların özellikle özel giysilerle birlikte tercih ettikleri korse modelleri vücudu şekillendirerek neredeyse 2 beden daha zayıf görünmesini sağlar. Korse seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kendi bedeninize uygun bir seçim yapmak olmalıdır. Daha zayıf göstereceğini düşünerek daha dar bir korse seçimi yapmak sizleri gün içinde hem rahatsız edebilir hem de sağlık açısından zararlı olabilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Aslında kadınların nasıl zayıf nasıl şık giyenebilecekleri çok kolaydır ama genel olarak hep zorlanırlar. Sadece biraz gözlem ve araştırma yapmaları yeterli olacaktır aslında. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu